Jay Baruchel

Jonathan Adam Saunders Baruchel

6,9
4 646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Baruchel

Nie musi nic mówić czy robić. Sama jego postać powoduje u mnie wielki uśmiech na twarzy. Jest taki pokraczny i inny niż te wszystkie "hollywódzkie przystojniaki", że miło go widzieć w tylu nowych filmach jako odmianę.
W komediach się sprawdza, zobaczymy co będzie dalej.

Kasiek_haz

ma taki fajny głos heheh , wlasnie wrocilam z ucznia czarnoksieznika , warto ;D

ma fajne oczęta ;]]

Apotamkin

bardzo mi się podobała jego rola w "Uczniu czarnoksiężnika". ;) Na prawdę watro obejrzeć. No i według mnie jest bardzo przystojny, chociaż to nie najważniejsze. ;]

użytkownik usunięty
Apotamkin

a mi właśnie się jego głos OKROPNIE nie podobał. Z wyglądu też nie :P Ale głos okropny, taki błee :D Sorry, nie umiem określić.

Kasiek_haz

Zgadzam się. Nie jest kolejnym "hollywoodzkim" macho, choć moim zdaniem jest naprawdę bardzo przystojny. Ma w sobie "to coś". Jak oglądam z nim wywiady... aż miło popatrzeć, bije od niego takie ciepło! ;D I nawet jak gra jakąś pierdołę w dziwnych okularach - i tak jest słodki ;P

knoppers

Na prawdę fajny i miły facet.
Do tego gra świetnie.
Może nie jest najładniejszy ale za to ma talent.

Kasiek_haz

Bardzo dobra gra aktorska, jednak on sam nie jest w stanie zawyżyć notek filmom, w których miał okazję, bądź nieszczęście zagrać. Widziałem go ostatnio w "Dziewczyna z Ekstraklasy" i zagrał tam świetnie. Szkoda, że dostaje takie słabe propozycje, ma potencjał...

Kasiek_haz

Niewiem co powoduje to czy on czy jego role ,ale dla mnie ten koleś wygląda jakby był opóżniony w rozwoju !
Bez kitu !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones