Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

moment, moment.. Gerard Butler śpiewa w Upiorze własnym, niezmąconym głosem?? Jesli tak to jestem pod jeszcze większym wrażeniem *.*

OneOfVampires

Tak to glos Butlera. Ludzie mysla ze jego glos byl poprawiany komputerowo. Ale to nieprawda. Jako mlody chlopak byl wokalista. Zwyczajnie umie spiewac.

Angel_of_Music

Szczerze mówiąc myślałam, że może podkładał go jakiś profesjonalista. W takim razie wyróznia się zdecydowanie na plus wśród aktorów.

użytkownik usunięty
OneOfVampires

No pan Gerard jest świetny, ja właśnie tak jak zostało napisane wyżej myślałam, że miał poprawiany głos komputerowo, ale nie. On po prostu ma taki niesamowity głos. ;)

He, he.... obejrzyjcie sobie dodatki na DVD... Co nie oznacza, że jego interpretacja Upiora, przynajmniej dla mnie, nie jest doskonała!

mervil

krytycy (i nie tylko) strasznie go zjechali za ten śpiew.... gdyż wszyscy porównali Upiora w wykonaniu Michaela Crawforda(który jest śpiewakiem operowym) do "Butlerowego"... a szkoda. jak dla mnie każdy z nich stworzył niepowtarzalną postać Eryka.
Gerard mocno podłamał się po negatywnych opiniach po tym filmie.. i to jest przykre :(

użytkownik usunięty
Polita

Ale ile pozytywnych opinii miał ze strony fanów ^^
Ja wiem czy się podłamał, krytycy to krytycy, zawsze ostro oceniają ;)

mi tam sie podoba jego głos w dodatku miał trudny repertuar

kristina87

ElizaO- pewnie, że tak. Fani go za to kochają ;)

Polita

ja krytykiem nie jestem ,ale oglądając spiewy Michaela Crawforda -niech on lepiej zostanie w operze i nie straszy ludzi

renek12

hehehehe :D
to może niech razem z nim zostanie Sarah Brightman.. bo ona dla mnie tak pasowała do tej roli, jak ja do Miss World :P

użytkownik usunięty
Polita

Nie wiem jak bardzo pasujesz na Miss World, ^^ ale pani Brightman mi także nie podeszła ;)

na Miss-kę się nie nadaję :P

Polita

gdyby zajrzał na to forum o sobie to by pękł z dumy i żaden krytyk by mu nie zaszkodził

renek12

A by się ważył :D

Karolina230

oj tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones