Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Witam. Poniżej znajduje się 10 niedokończonych zdań dotyczących osoby Gerarda. Jeśli podejmniesz się wyzwania i dokończysz zdania nie zastanawiając się za długo nad tym co wpisać, to niektóre odpowiedzi mogą cię zaskoczyć. Test skierowany jest do fanów Butlera. Miłej zabawy ;-).

1. Lubie Gerarda ponieważ ...
2. Najbardziej podoba mi się w nim ...
3. Filmy, w których gra są ...
4. Najbardziej podobał mi się w roli ...
5. Gdybym go spotkał/ła to ...
6. Nie lubie kiedy ...
7. Najchetniej widziałbym/abym go w roli ...
8. Wydaje się być człowiekiem ...
9. Jak dotąd jego najlepszy film to ...
10. Gerard ...

Moje odpowiedzi:

1. jest urzekający
2. charakter
3. mało popularne
4. Leonidasa (300)
5. chyba padła bym trupem z zachwytu ;-)
6. ma długie włosy
7. Hannibala Kartagińczyka (o ile nakręcą o nim film)
8. zrównoważonym
9. 300
10. jesteś wspaniały !!!

ithil

1. ma coś magnetycznego w spojrzeniu i uśmiechu
2. jego przeuroczy akcent
3. głównie niskobudżetowe
4. Attyli
5. poprosiłabym go o wypowiedzenie 'pewnego' zdania, nagrałabym to i
ustawiła sobie w automatycznej sekretarce :p
6. jest gładko ogolony :p
7. każdej, w której jego talent i charyzma mogłyby być w pełni
uwydatnione :)
8. bardzo normalnym, sympatycznym i zupełnie niezmanierowanym
9. (dokończę to zdanie kiedy obejrzę jeszcze 3 filmy)
10. to aktor z wielkim potencjałem, który ma przed sobą wiele świetnych
ról w coraz lepszych filach :)

ithil

1. ma w sobie cos z przywodcy, ''osobnika alfa''
2. sylwetka ogolnie i ten szczegolny wyraz oczu i ksztalt ust kiedy sie usmiecha
3. nie sadze, zeby dalo sie je wrzucic do jednego worka- im dalej w karierze aktorskiej tym lepsze
4. The Stranger w Dear Frankie
5. chcialabym , zeby opowiedzial mi ...cokolwiek, byleby tylko posluchac tego cudownego akcentu
6. nie bede oryginalna: ma dlugie wlosy
7. 007
8. o wielkim poczuciu humoru (wychodzi to w kazdym wywiadzie z nim)
9. Dear Frankie/Phantom of The Opera
10. jest NAJprzystojniejszym facetem, jakiego do tej pory widzialam

ithil

zgadzam sie, w roli Leonidasa (300) zagrał wysmienicie

ithil

1...lubie go bo jest wesołym wyluzowanym naturalnym facetem.
2...śmiech,gestykulacja naturalność i wesołość kiedy (choćby w czasie wywiadów).
3...różne ,czasem tylko on tam zasługuje na uwagę
4...oj...trudno powiedzieć ale powiem tak -urzekł mnie wrażliwością upiora
5...straciłabymjęzyk w gębie ...potem uścisnęła dłoń i próbowała porozmawiać
6...ma za długi zarost
7...nie wiem ,nie bierze jaką uważa za słuszna -a ja to obejrzę
8...związanym z rodziną ,przyjacielskim,realnie stąpającym po ziemi
9...hm...mam 3 typy inaczej się nie da -attyla,upiór,300
10...jesteś super facet -odwiedź nas w Polsce.

ithil

1.jest taki że mi kolana miękną
2.nie będę oryginalna-akcent
3.mało znane
4.upiora erika,był bardzo wrażliwy
5. nie mogła zamknąć ust przez godzine,i padła bym z wrażenia
6.znowu niebędę oryginalna,ma długie włosy
7.nie wiem,byle słychać było jego akcent
8.normalnym
9. upór w operze i 300
10.jest cudowny i uroczy,całusy! ;D

ithil

2. Najbardziej podoba mi się w nim ... 2. charakter

O widzę że miałaś okazje go poznać skoro podoba ci sie jego charakter;]

Temat na miare idolek Billa z Tokio Hotel...

barnaba

troche wyobrazni kolego .... nie znam go ale czytalam ze uratowal dziecko (odwaga - cech charakteru), ze jest mily i otwarty (cechy charakteru), ze potrafil przebaczyc ojcu po 16 latach nieobecnosci w jego zyciu(wielkodusznosc, dobroc, nazwij to jak chcesz - nastepna cecha charakteru)- na tyle co o nim czytalam to moge powiedziec ze podoba mi sie taki typ czlowieka - i wiele innych ktore mowia o tym jaki jest i ktore skladaja sie na to kim jest. dziwie sie wiec twojej wypowiedzi, troche wiecej logiki zanim kogos skrytykujesz. zdaje sobie sprawe ze pewnie ma tez mase innych cech w tym negatywnych. ale forum to forma rozrywki wiec prosze nie odbieraj wszystkiego co tu pisza na powaznie.
kazdy ma swoj gust, jesli krytykujesz czyjes fanki albo fanow (zupelnie co innego jak wyrazac swoja opinie) to, to swiadczy tylko o tym jakim ty jestes czlowiekiem.

ps. kazdy temat dobry zeby pogadac, jesli tylko z czegos potrafi sie zrobic cos. przepraszam za interpunkty - tak juz mam ;-).

ithil

Tak tak... Te wszystkie fakty prawdziwe...;] Takie epizody w jego życiu dodane są po to aby było o nim głośniej...
Aha i nie krytykuje fanów(osób) kogokolwiek tylko, sposób w jaki starają sie pokazać wyższość swoich idoli...

barnaba

nie wiem czy sa wymyslone na rzecz promocji, ale jesli tak myslisz to ok. twoja sprawa, ja jednak mysle ze z tych co wymienilam to te sa prawdziwe, ale moze tylko moje zdanie ;-).
hmmm...a kto tu pokazuje czyjakolwiek wyzszosc ???, ja nie mam idoli (przynajmniej nie w aktorach, piosenkarzach czy innych artystach - z calym do nich szacunkiem i do ich fanow) miejmy troszke dystansu, jak juz wczesniej pisalam ten temat wymyslony zostal dla zabawy :-). nie krytykujesz ? ok. jesli tak twierdzisz zdolna jestem uwierzyc, ale to co napisalej wczesniej mialo podtekst majacy na celu krytyke, a przynajmniej ja to tak odebralam.

barnaba

Bolexus, rozumiem że zabawiłeś się w Holmesa i osobiście sprawdziłeś biografię Gerarda od A do Z? Bo jeśli nie to skąd wiesz że te akurat szczegóły zostały dodane przez fanów, żądnych wywyższenia Butlera?

Rozumiem że możesz nie lubić "300", rozumiem że możesz organicznie nie znosić Butlera, ale tego co w tym wątku robisz nie rozumiem. Krytykę bym mogła pojąć. Takich dziwnych prób deprecjonowania nie wiadomo kogo wybacz, ale kompletnie nie rozumiem.

ithil

1.jest nieprzewidywalny, urzekający, tajemniczy
2.broda i akcent:)
3.przeróżne
4.Dear Frankie
5.bym go pocałowała:-)
6.nie ma brody
7.muzycznej, gdzie mógłby znów zaśpiewać
8.z niesamowitym poczuciem humoru, charakterem, inteligentnym i bardzo pociągającym...
9.Dear Frankie
10.juz niedługo odwiedze Szkocję:-)

ithil

1. Ma wiele twarzy i "coś" w oczach.
2. Spojrzenie, poczucie humoru, akcent i głos(jak śpiewa)
3. Bardzo zróżnicowane pod względem treści i jakości
4. Upiora
5. Powiedziałabym napewno coś głupiego :D
6. Jest gładko ogolony
7. Mojego chłopaka ;P
8. Sympatycznym z ogomnym poczuciem humoru.
9. Upiór w Operze
10. och! czemu ty jesteś Gerard? Nie mogłeś się nazywać Peter?

ithil

1. ma niespotykany talent i przepiękne ciało;)
2. wszystko,a najbardziej oczy,głos i...tors
3. w większości niespecjalne,ale są wśród nich prawdziwe perły jak Upiór,300 czy Frankie.
4. Upiora(!!!)i Leonidasa(!!!)
5. Prawdopodobnie dostałabym zawału,ale jeśli nie, to rzuciłabym się na niego z toną pocałunków,potem wyznałabym mu miłość...
6. ma bardzo krótkie włosy i gdy jest gładko ogolony
7. może znowu jakiś musical(?)
8. bardzo dowcipnym(sądząc po wywiadach),a zarazem zrównoważonym;)
9. 300 i upiór w operze;)
10. I LOVE YOU!!!!!! YOU ARE THE BEST!!!!!

evadelbocca

Krótkie podsumowanie, które opierać się będzie na najczęściej podawanych odpowiedziach.

Większośc z nas lubi w Gerardzie jego uśmiech i akcent. Jego najlepsza rola zdaniem wiekszości to Upiór (Eryk), na drugim miejscu Leonidas. Także większość na spotkaniu z Gerrym zemdlałaby, te z nas które nie mdleją ;-) chciałaby posłuchać jego glosu. Zdecydowanie nie lubimy kiedy ma za długie włosy albo jest gładko ogolony. Na większości z nas robi wrażenie człowieka, który ma poczucie humoru i jest po prostu normalny :-). A jego najlepszy film to Upiór w operze, na drugim miejscu 300.

ithil

1.jest dobrym aktorem
2.jego wyjątkowy głos
3.niezwykłe
4. Upiora
5.chybbym zemdlała
6.ja w nim lubię wszystko
7.Jednego z rycerzy Okrągłego Stołu lub Bonda
8.zabawnym
9.jesteś... nie umiem tego wyrazić

Madziula15

1. Lubie Gerarda ponieważ go lubię :)
2. Najbardziej podobają mi sie jego oczy i akcent ;)
3. Filmy, w których gra są ciagla za mało znane ;)
4. Najbardziej podobał mi się w roli Nieznajomego.
5. Gdybym go spotkała topadłabym z wrażenia
6. Nie lubie kiedy Gerry tyje ;)
7. Najchetniej widziałabym go w roli jednak Jamesa Bonda :D
8. Wydaje się być człowiekiem pogodnym
9. Jak dotąd jego najlepszy film to Dear Frankie (i Upiór)
10. Gerard masz dużo fanek ;)

ithil

1. Lubie Gerarda ponieważ jest dobrym aktorem, przystojnym facetem i absoltutnie czarującym człowiekiem (patrz wywwiady)
2. Najbardziej podoba mi się w nim jego uśmiech, poczucie humoru, ta specyficzna skłonność do błaznowania w wywiadach, z jaką klasą i naturalnością on to robi ahhhh ;-)
3. Filmy, w których gra są zwykle niedocenione niestety...
4. Najbardziej podobał mi się w roli Nieznajomego i Upiora
5. Gdybym go spotkała to pewnie zapomniałbym języka w gębie ;-)
6. Nie lubie kiedy hmmmmmm... tyje? skłonności do tego ma zdecydowanie, ale nawet 'przytyty' jest posągowy :)
7. Najchetniej widziałabym go w roli... moze przemilczę lepiej ;-)
8. Wydaje się być człowiekiem inteligentnym i wrażliwym
9. Jak dotąd jego najlepszy film to Upiór i Dear Frankie
10. Gerard ojjjjj Gerard (mój ci on! ;-)


Fajny temat
i ja naprawde nie mam nastu lat! :)

ithil

1.Jest prawdziwym mężczyzną, przy którym kobieta jest tylko albo aż kobietą :)
2.Po prostu WSZYSTKO
3.Dzięki Niemu niesamowite - przynajmniej dla mnie
4.Chyba w każdej (no dobra Attyli i Dear Frankie)
5.Na 100% zemdlałabym :)
6. ? kiedy widzę zdjęcia na necie zdj. na których obejmuje kobiety
7.Nie powiem :) to moja fantazja :)
8.Niezwykłym
9.Wprawdzie niskobudżetowy ale to właściwie na + Dear Frankie :)
10. OCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ithil

1. ...jest Gerardem Butlerem.

2.Wszystko.

3.Różne. Czasami szmatławe a czasami świetne.

4.Upiora, Leonidasa, Beowulfa, Nieznajomego.

5.Zapewne zapomniałabym języka w gębie, co u mnie w takich sytuacjach normalnym jest.

6.W zasadzie nie ma rzeczy których w nim nie lubię, jako że moje uwielbienie (or, if you prefer, crush) obejmuje całego Gerarda, z pełnym dobrodziejstwem inwentarza. Oczywiście, ma takie momenty którymi mnie niekiedy irytuje (tak jak tą za ciasną marynarą na premierze "P.S. I love you") względnie niepokoi, co ostatnio zdarza mu się często, jako iż jakiś nieswój jest, zmęczony i w ogóle nie jak on.

7.Wokulskiego, byłby absolutnie wspaniałym Wokulskim, takim jakim zawsze widziałam tę postać. Wokulskim pełnym energii, ognia i wewnętrznej siły, nie pasującym do zatęchłej atmosfery salonów, a nie smutnym facetem w cylinderku. Bardzo chętnie obejrzałabym też Gerarda w roli czarnego, ale to naprawdę czarnego, paskudnego, odrażającego, złego do szpiku kości charaktera.

8. ...o bardzo złożonej osobowości i dość zagadkowym. Intryguje mnie niepomiernie to, co Gerard ukrywa pod tą maską zawsze przyjaznego i zawsze zabawnego gościa.

9. Tutaj wysuwa mi się na czoło Wielka Trójca czyli 300-Upiór W Operze-Dear Frankie.

10.Gerard, wybacz że moralizuję, ale pamiętaj chłopaku że Fabryka Snów często okazuje się Fabryką Koszmarów. Nie daj się przemielić hollywoodzkiej maszynce do mielenia ludzi i nie zatrać tam siebie. Bo niżej podpisana zapłacze się na smierć ;) I, na litość boską, weź może ten urlop, czy co, bo się zaczynam o Ciebie martwić.
Z poważaniem
Wiedźma.

ithil

1 Lubie go ponieważ jest niesamowity to co robii
2 Oczy, głos i szkocki akcent
3 Mało pokazują w telewizji, chociaż teraz się wybił
4 Dear Frankie,Terry Sheridan z Lary Croft, Andre Marek z Lini Czasu oraz Leonidas z 300
5 Najpierw dostałabym ataku, następnie uderzyłabym głowę o ściane tak Jack Nicholson zobaczył Diane Keaton nagą w sypialni w Lepiej późno niż później, chyba musiałaby przy naszym spotkaniu zadzwonić po karatkę albo udzielić pierwszej pomocy usta usta :)
6 ma długie włosy, scen miłosnych co niektóre są słodkie
7 W roli Kmicica w Potopie, Zaklinacza smoków, Króla Ryszarda Lwie Serce, Chciałabym że by zagrał Colinem Farrellem w jakiejś komedii
8 Normalnym, rozsądnym , sympatycznym, rodzinny, dałabym się założyć niechętnie by się dało z nim konie kraść, jest nietuzinkowy i zabawny
9 300,
10 Gerard jesteś poprostu... boski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ithil

1. Jest nietuzinkowy i sprawia wrazenie aktora. ktoremu nie uderzyla do glowy woda sodowa (jeszcze)
2. Naturalnosc, poczucie humoru, spontanicznosc.
3. Nie zawsze najlepszej jakosci, ale dzieki jego roli udaje sie je zapamietac
4. Gerry w P.S. I Love YOu
5. Najpierw by mnie wrylo, a potem.... zadalabym mu kilka pytan
6.Przeklinanie
7. W kazdej, gdzie by mogl rozwinac w pelni swoj potencjal aktorski
8. Wrazliwym, uczuciowym, a jednoczesnie twardo stapajacym po ziemi
9. Upior w operze
10. Gerard - you are the best man!

ithil

1. jest wspaniałym i przystojnym aktorem.
2. szczerość i poczucie humoru.
3. ciekawe i różnorodne.
4. Upiór i Dracula.
5. najpierw starałabym się nie zemdleć, a potem zagadać ( może autograf? :D ) lub insze manewry.
6. przeklinanie, chociaż nie przeszkadza mi to aż tak bardzo.
7. hmmm. Może musical?
8. wesołym i opanowanym.
9. Upiór, Upiór i jeszcze raz Upiór.
10. Gerard you're great. P.S - guess what :D

ithil

1. Ma swietny charakter i jest bardzo meski.
2. Jego oczy usmiech oraz glos :)
3. Pelne emocji.
4. 300 -- Leonidas !
5. Powiedzialabym ze jest swietnym aktorem(o ile zdolalabym to z siebie wydusic) moze bym zaprosila na kawe ;D hehe
6. Ma dlugie wlosy i za duzy zarost ;p
7. W roli moze hmmm jakiegos tajemniczego mafiozy ^^
8. Pelnym humoru,odwaznym,wyrozumialym,wyluzowanym oraz tajemniczym.
9. 300 Brdzydka prawda i Prawo zemsty Uwielbiam te 3 i one sa na 1 miejscu :)
10. Gerard You are fantastic :) Just perfect ...

ithil

1. Lubię Gerarda, ponieważ jest mega przystojnym i rewelacyjnym aktorem!
2. Najbardziej podoba mi się w nim jego wygląd, spojrzenie, uśmiech, głos i akcent!
3. Filmy, w których gra są rewelacyjne (oprócz Beowulfa i Dorwać byłą) ale niedoceniane...
4. Najbardziej podobał mi się w roli Upiora, Nieznajomego, Gerry'ego Kennedy'ego, króla Leonidasa, Raz Dwa, Mike'a Chadway'a!
5. Gdybym go spotkała, to by mnie zamurowało, a potem podeszłabym do niego prosząc o wspólne zdjęcie (bo jedno z autografem już mam) i jeśli dałabym radę, to przez chwilkę porozmawiałbym o kilku jego rolach.
6. Nie lubię, kiedy... Ee ja tam wszystko lubię!
7. Najchętniej widziałabym go w roli hmm może zostawię to dla siebie :) poza tym sam wybiera bardzo dobre role.
8. Wydaje się być człowiekiem inteligentnym, odpowiedzialnym, rozsądnym, odważnym, wesołym, z poczuciem humoru, tajemniczym.
9. Jak dotąd jego najlepszy film to (jest ich kilka) Upiór w operze, Rock'N'Rolla, P.S. Kocham Cię, 300, Prawo zemsty, Frankie i oczywiście Brzydka Prawda.
10. Gerard jesteś BOSKI! Spędzaj więcej czasu w Londynie, najlepiej tam zamieszkaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones