Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

No powiem że ciekawy obraz. Nie spodziewałem się. Przez 50 % filmu kibicowałem głównemu bohaterowi a przez pozostałe 50% czułem do niego narastające obrzydzenie. Zapada w pamięć. Polecam. Mocne 8/10

Neko_

Jaki konkretnie film?

Zuza88

Pewnie Prawo zemsty.

Marta96kotlin

To miało raczej na celu uzmysłowienie autorowi, że pisze na forum aktora, nie filmu. Że "Prawo Zemsty" to wiedziałam. ;)

Zuza88

To trzeba było wprost napisać a nie rozpisałaś się nie wiem po co a jak typowa kobieta na myśli miałaś coś innego. Bez sensu się tak produkować. Nie lepiej napisać to, co się dokładnie myśli?

AlexabezKeksa

"Jaki konkretnie film?" - 3 słowa. Faktycznie się rozpisałam.

Zuza88

Przecież sam napisałeś, że twoje pytanie miało na celu uzmysłowienie koledze, że pisze na forum aktora a nie filmu. I po co pytasz jaki film, skoro później piszesz, że wiesz o jaki film mu chodziło? Wystarczyło napisać "to jest forum o Gerardzie, a nie o filmie Prawo Zemsty" a tu jakieś głupie podchody mające na celu "uzmysłowienie" komuś czegoś.

AlexabezKeksa

NapisałAm*
Nie jestem mężczyzną. :)
Nie rób, proszę, problemu tam gdzie go nie ma. Roztrząsasz wypowiedź sprzed sześciu miesięcy, i po co? Napisałam co chciałam i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones