Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler
rado_filmaniak

Gerard Butler to najlepszy aktor na swiecie :D powinno byc wiecej filmow z nim w roli glownej :D

poprze mnie ktos ?

astaro88

Poprę Cię jak przestaniesz pisać to samo w każdym temacie ;-)

Czarna_stokrotka

sie robi :d

użytkownik usunięty
astaro88

Co najmniej Nagrodę Nobla powinnien dostać za 300. Godny następca Hopkinsa.

rado_filmaniak

A co w niej było takiego genialnego?

Ciri94

Myślę, że zagrał rewelacyjnie, sceny walki były równie genialne :-) Nie wiem, czy naprawdę była to rola na oscara, ale chyba na pewno można powiedzieć, że jego jedna z lepszych. Według mnie Leonidas wyszedł prze-genialnie.

TheJoakim

To chyba najbardziej wyrazista grana przez niego postać i jedna z łatwiejszych do zapamiętania, ba, może i nawet kultowa. Ale jest również bardzo przerysowana, nie ma w niej głębi, a prestiżowe nagrody (w założeniu przynajmniej;) przyznaje się za role wybitne, w których aktor wczuł się w graną postać i miał okazję pokazać różne strony osobowości swojego bohatera. Tutaj na pewno tego nie było. Leonidas Gerarda świetnie się wpasował w cały film, ale nigdy nie nazwałabym go wybitną kreacją. W ogóle nie jestem fanką "300" - wiem, że na podstawie komiksu, wiem, że może tak miało być, ale wszystko wydaje mi się być takie sztuczne i płaskie jak kartka papieru; jakby cały świat w filmie miał zaraz się rozsypać. A co do samego Gerarda - to niesamowicie sympatyczny facet, nie potrafię go nie lubić, ale też nie potrafię się przekonać do jego aktorstwa. Ale może jeszcze gdzieś mnie zaskoczy.

Ciri94

Zgadzam się z tobą choć reżyser właśnie chciał aby ten film był taki komiksowy. Film się bardzo dobrze ogląda, widziałam kilka razy ale takie filmy nie dostają prestiżowych nagród. Ale Butlera bardzo lubię, jest świetnym aktorem =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones