Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Zdecydowanie jego najlepsza rola. Widziałam go w wielu filmach, ale dopiero jako Upiór zrobił na mnie wrażenie i zapadł w pamięć. Grał tam fascynującą postać, świetnie wyglądał (pomimo oszpeconej połowy twarzy ;)), no i ten śpiew... ach, dech zapiera :-)

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Ja do dziś nie mogę uwierzyć, że to był naprawdę ON.

Dzasmin

Moim zdanie "Upiór..." był dobry, ale najlepszy był w "Dear Frankie"

GodsmackShit

Zgadzam się, w "Upiorze..." był dobry, ale zdecydowanie najlepszy w "Dear Frankie" i "Law Abiding Citizen"

użytkownik usunięty
Dzasmin

O, to prawda, nie da się poznać faceta. Jako aktor ma tę niesamowitą przewagę, że niemal zawsze ma całą publicznosć w garści. ;P

Dzasmin

wogóle nie podobny do siebie. No i kto by pomyslał (po ostatnich jego filmach, wracając do upiora) ze taki gośc bedzie śpiewał i do tego tak sprawnie.

Violeta_Jarogniewa_Nuri

no, to prawda jest niestety, świetny aktor, ale nie ma szczęścia do scenariuszy.

angel_falls

Pierwszy film który z nim obejrzałam to Linia czasu, dopiero później po Upiorze w operze mnie zaintrygował i nawet go polubiłam, denerwował mnie w Brzydkiej prawdzie. Czekam na Dorwać byłą.

użytkownik usunięty
Violeta_Jarogniewa_Nuri

mnie się nzawet podoba z tą oszpeconą twarzą;] Ta maska była sexy!

Maska sexy! Boże uchowaj! Śpiewał bosko i tyle! To paskudny morderca był i dewiand - po trupach do celu!

Violeta_Jarogniewa_Nuri

jako Upiór był na prawdę niesamowity, świetna rola, kto wie czy nie jego najlepsza, a w tej masce wyglądał że uh... ;)

Violeta_Jarogniewa_Nuri

jako Upiór był świetny, kto wie czy nie jego najlepsza, a w tej masce, jak tak oglądałam, to wyglądał że uh

pawel_b007

nienawidzę go za to jak schrzanił tę rolę.

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Nawet mi do głowy nie przyszło że to może być on. Dlatego postanowiłam sprawdzić kto w tej wersji gra upiora i tu taka niespodzianka.;) Nie wiedziałam że on tak bosko śpiewa.

użytkownik usunięty
gosia_w5

ja pamiętam, że też nie mogłam uwierzyć, że to on, zupełnie inaczej wyglądał bez tej charatkeryzacji:D

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Świetna rola. Sądzę, że ta postać dała mu po prostu możliwość zaprezentowania swoich prawdziwych umiejętności aktorskich.
I talentu do śpiewu;)

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Nie wiem jak wy ale ja po tej wersji "upiora w operze" mam wrażenie że Christine wybrała nie tego faceta co powinna. Może właśnie to ze względu że lubię Butlera ale zrobiło mi się żal "upiora" kiedy odeszła z tym drugim.

użytkownik usunięty
gosia_w5

dokładnie! Ja nie potrafię tego przeboleć za każdym razem, kiedy to oglądam! Upiór jest pokazany bardzo człowieczo w tym filmie mimo wad i zabójstw, a nawet na twarzy Christine widać przecież uczucia jakich nie powinno być widać, gdyby tylko Raula kochała, a Upiorem się brzydziła.

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Właśnie, ona jest raczej zafascynowana "upiorem" a powinna się go bać, a swojego ukochanego traktuje raczej chłodno i jakby musiał być z nim z przymusu.

użytkownik usunięty
gosia_w5

Czytałam ksiązkę jak zobaczyłam film i tam to było zupełnie inne, ona się go panicznie bała, nie kochała go, w filmie wygląda to tak jakby między nią a Upiorem była chemia i pożądanie i przyciąganie, a z Raulem? Nie ma nic, on jest jak brat!

użytkownik usunięty
Violeta_Jarogniewa_Nuri

jasne ;O
on grał Upiora ;O

czuję się boleśnie uświadomiona, bo pamiętam, jak kochałam się w mrocznym Upiorze, ale wtedy zbytnio nie interesowałam się, kto kogo gra :D

Gerard kojarzy mi się z komediami... ale fajnie gra, nie ma co.
podobał mi się w P.S. Kocham Cię

pozdrawiam ;D

użytkownik usunięty

Czemu Gerry kojarzy Ci się z komediami???? Przecież w jego filmografi jest wiele świetnych, dramatycznych ról. Ja właśnie kojarzę go z tego typu filmów ;-).

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Dokładnie ja też bardziej kojarzę go z ról dramatycznych jak np w "P.S Kocham cie". Chociaż widziałam go w komedii a raczej filmie familijnym w którym również świetnie wypadł ;D

gosia_w5

PS. I love you to jeden z jego najlepszych filmow, zaraz za Upiorem. Do dzisiaj ogladajac ten film, przeplakuje 80%
Poza tym ktos powiedzial ze to morderca i dewiant...Kazdy z nas ma cos w sobie z morercy.
I co z tego ze byl czubkiem, ktory mieszkal w lochach pelnych wody, biegal po Paryzu i dusil ludzi?
Zawsze pozostanie najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones