Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Szkoda, że jest trochę... niedoceniony. Według mnie, gdyby dano mu szansę i mógł zagrać w większej ilości filmów typu "Upiór w Operze" (niechodzi o gatunek, a samą klasę produkcji)... miałby szansę wybić się do światowej czołówki, bo ma naprawdę niezwykły talent. To moje wielkie odkrycie - Gerard Butler. Nie przypuszczałam, że można się po nim spodziewać tak wspaniałych ról. Jest naturalny i bardzo ciekawie aranżuje postaci, a to cecha najlepszych aktorów. Więcej dobrych propozycji dla Gerry'ego, a stanie się kimś wielkim!!!

Kaileena_Farah

On jest wielki , tylko tu w Polsce mało o Nim bo słabo wypromowany,na zachodzie jest lepiej. A widziałaś materiał jak był w Japinii - co tam się dział wokół jego osoby - dziewczyny płakały poprostu ze szczęścia , że go widzą.Nie musi się wybijać na najwyższe stopnie i gonić za karierą jest dobrze jak jest .
Ale Gerry przekona do siebie jeszcze wielu ludzi bo ma talent i kariera mu sie przecierz rozwija.

pozdrawiam
Arwena.

jessica_6

Owszem - zgadzam się z tym. Sama niedawno dość się do niego przekonałam... a jak już tak się stało - to na zabój ;). Pewnie masz rację, ale i tak obstaję przy tym, że w zbyt małej ilości naprawdę dobrych filmów zagrał choć w każdym pokazuje na co go stać. Facet ma talent, oj ma. I ja przekonuje się o tym prawie na każdym kroku gdy gdzieś mogę obserwować jego osobę. Pozdrawiam również, Arweno.

Kaileena_Farah

Dla mnie on zawsze będzie najlepszym aktorem ;). Jest dobrze tak jak jest, chociaż żałuję że w Polscę nie robią z nim więcej wywiadów (zbieram o nim wszystkie wycinki itd ;)). On sam twierdzi, że ludzie nie rozpoznają go na ulicach, czy coś w tym stylu... No i chyba to jest tego zaletą bo rozwija się jako aktor, ale nie jest prześladowany przez stado paparazzi. Trzymam za niego kciuki.

winnie_2

Owszem, ja też trzymam za niego kciuki. Mimo wszystko, że teraz też jest świetny i w ogóle - chciałabym by pracował dalej nad swoją karierą i został dostrzeżony przez ambitniejszych filmowców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones