Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Czy tylko dla mnie jest strasznie podobny do Russella?

HailieEm

podobne mam skojarzenia, ale jednak do Russella troche daleko ;)

HailieEm

No dokładnie, jak kilka lat temu po raz pierwszy oglądałem Gladiatora to myślałem że to on gra ;

Michal2310

też tak myślałem

HailieEm

Mam takie samo odczucie xd

HailieEm

Tak jest podobny ,faktycznie .

HailieEm

Też kiedyś mi to przeszło przez myśl, choc ostatnio zaczyna przypominac mi Vala Kilmera, szczególnie jak mu się trochę przytyje ;)

HailieEm

Trochę. :) Kiedy pierwszy raz mignęła mi w TV reklama "Gladiatora", to myślałam, że Gerry tam gra. :P

użytkownik usunięty
HailieEm

Na niektórych zdjęciach rzeczywiście podobny.

HailieEm

Baaaaaardzo podobny. Zawsze go kojarzę z Gladiatorem, a Gerard tam nie gra ;p

Leszczyk2000

ale to jeszcze nie ta liga , ale faktycznie podobny

użytkownik usunięty
Leszczyk2000

Mi z kolei się wydawało, że Russel grał Leonidasa w "300" :)

HailieEm

Może nie tak "strasznie" ale mają coś wspólnego :) można ich pomylić

HailieEm

Obaj zje*ali świetne role w filmowych wersjach kultowych musicali . Gerard Upiora, a Crowe Javerta w "Nędznikach" ;-;

Volvaron

Ale wiesz, że to tylko twoje zje*ane zdanie? Butler zagrał świetnie, na tyle, na ile mógł w okrojonym filmidle, przy tym drewnie Rossum, która miała być Christine, a była w sumie dosć nudną dekoracją bez życia i krztyny umiejętności aktorskich. Ciężko zagrać z miernotami na poziomie, bo miernoty obniżają ogólną ocenę. "Nędzników" nie oglądałam, więc się nie wypowiadam.

HailieEm

tylko tobie

Kamecha

nie tylko

Morenita

Podobny, podobny ;). Po paru latach znów dałam się nabrać ;)

HailieEm

Czyli nie tylko ja tak mam :D

HailieEm

Przed chwilą jak popatrzyłem na jego zdjęcie to pomyślałem o tym samym. I tu nagle Twój komentarz ;)

HailieEm

Dokładnie. Ta sama klocowa forma ekspresji

HailieEm

Miałem pisać temat właśnie że wygląda jak młodszy Rassel Crove. Jest bardzo do niego podobny.

HailieEm

Też ich mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones