Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Jedno słowo zastępuję milion innych o nim. Fajny facet.

Kaileena_Farah

nie da się jednym słowem - można kilkoma-BOSKI , NIESAMOWITY , PRZYSTOJNY , CZARUJĄCY FACET.

pozdrawiam

jessica_6

Jestem świeżo po obejrzeniu "Upiora w Operze", kolejnego filmu jaki z nim widziałam... I dodaje kolejne słowo, które będę kojarzyła z Butlerem - UTALENTOWANY.

Kaileena_Farah

"Upiór w operze " to piękny film a Gerry jest tam niebiański ,porusza się jak w powietrzu , wyglada bosko i ten jego głos- jest naprawdę utalentowany,niesamowity.
Mm z nim dużo filmów wszędzie widać że ma talent a mam pytanko jeszcze -czy widziałaś - "Attilę" z Gerrym według mnie tam jest także cudowny .rozpływam się na jego widok....

pozdrawiam.

jessica_6

Będę szczera. Przed "Upiorem..." widziałam jedynie "Larę Croft...". Spodobało mi się jak tam grał, ale film był taki sobie. Za to jako Phantom... nie mam słów xD. Tak tajemniczej i fascynującej postaci dawno nie widziałam. Wczoraj oglądałam ten film trzy razy pod rząd a później słuchałam muzyki z niego. Cudo.

Postaram się obejrzeć "Attilę" jak tylko nadarzy się okazja. A jakie jeszcze filmy są warte polecenia? Wiem, że jesteś fanką i napiszesz, że wszystkie ;) ... ale takie najbardziej, najbardziej?

Pozdrawiam serdecznie!

Kaileena_Farah

Dear Frankie - the best, Dracula 2000- nieziemsko przystojny /można kupić jako dodatek w tym miesiącu do "Play DVD"/, One More Kiss, Linia czasu, The Jury......
Polecam.

baby

Wielkie dzięki... teraz właśnie przypomniałam sobie... czy ja przypadkiem nie widziałam "Dracula 2000"?? To chyba leciało w TV.

Kaileena_Farah

a tu macie Gerarda z Romantici ;) Okazało się, że tam też pojawił sie w takim serialiku

http://www.romantica.pl/lucy.php [www.romantica.pl/lucy.p...]

gohha2

hey
mimo , że jestem fanką Gerrego nie powiem Ci , że wszystkie filmy z jego udziałem są jakieś super fajne ,ale te które podała Ci Rosmarie są warte obejrzenia - popieram ją.

pozdrowienia
Arwena

jessica_6

Więc spróbuje nadrobić zaległości i je obejrzeć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones