Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

...i nowym Bondem nie będzie murzyński specjalista od ról Białych ludzi (i bogów) idris elba tylko wlasnie Gerard.

Ottiss14

Cenie Elbe ale czarny bond to już tylko krok od czarnego papieża.

CottonCrush

rozwalił mnie twój komentarz :D a poważnie to mi tam wszystko jedno jaki będzie papież ,mam na to wyje bane ,ale wg mnie Bond nie powinien być czarny

dawid10809

Co zrobić,taka teraz moda w juesej.Byle by tylko nie zrobili czarnego Ferdka Kiepskiego,to nie będzie źle.Ale jeśli rzeczywiście zrobią czarnego Bonda,to już gorzej,niż profanacja.A co do Butlera,to sam nawet o tym myślałem,miałem nawet tu temat założyć.Wszak on jest Szkotem,tak samo jak Sean Connery,pierwszy odtwórca Bonda.

mario_1981

mi pomysł Butler jako Bond jest ok,bardziej niż mi się podoba -ale mi się spodobały takie pomysły :
-Jon Hamm
-Scott Adkins
Simon Baker(mój typ)

dawid10809

Jon Hamm, hmm,taki Bond trochę w stylu Timothego Daltona,może mógłby być,przynajmniej od strony fizycznej,bo dorobku nie znam.Scott Adkins,zdecydowanie nie ta liga,raczej na przeciwnika Bonda dobry,albo żeby być dokładnym,to raczej na jakiegoś "pomagiera głównego przeciwnika". Simon Baker zbyt cukierkowaty (prezencja).Gerald Butler mógłby być świetnym Bondem,ale jak się już uparli na czarnego,to zdania nie zmienią.

mario_1981

a Christian Bale i Colin Farrell ? Hugh Jackman ?

dawid10809

Hugh Jackman jak najbardziej,podobny typ co Butler.Farrela przemilczę,Lubię go oglądać,ale na pewno nie jako Bonda.Nadawał by się bardziej do filmu w typie Tożsamości Bourne'a.Christian Bale,sam nie wiem,dobry aktor,ale chyba zbyt "mroczny" do roli macho Bonda.

mario_1981

well ,Ewan Mcgregor ?

mario_1981

http://images6.fanpop.com/image/photos/33700000/suits-and-jeans-ray-stevenson-33 756519-1024-768.jpg

moim kandydatem jest też Ray Stevenson -dobrze się prezentuje,pa odpowiednie pochodzenie,jest wysoki ,świetnie wygląda w garniaku , ma klasę facet

dawid10809

Ewan McGregor,ja wiem?Ostatnio patrzę na niego przez pryzmat roli w I love you Phillip Morris i chyba nie tylko ja,więc raczej go skreślamy.Ten Stevenson jakąś tam prezencję ma,może by się nadał.
A może by tak pojechać po bandzie i dać Stathama? :) To by był dopiero Bond,walił by tylko po ryju,zamiast tracić czas na dyskusje i zbędne podchody.
Ogólnie to jest dużo lepszych i gorszych aktorów,którzy by mogli zagrać,ale nie od nas to zależy.Jak dla mnie,to powinni zacząć kręcić coś w rodzaju trailerów,w każdym inny aktor i to ludzie by decydowali,kogo by chcieli zobaczyć.ja naprawdę jestem ciekawy,jak spisał by się Butler,lub Jackman.

mario_1981

Statham jako Bond -dobra opcja :) masz rację z tymi trailera,i -ldobrze by to wyglądało

mario_1981

ale tak ogółem : pozostałe opcje które mi się spodobały to :
- Jonathan Rhys Meyers
-Eric Bana
-Clive Owen
-Henry Cavill
-Tom Hardy to byłoby coś :D

mario_1981

a co myślisz na temat Juliana Mcmahona albo Ioana Gruffuda ? mało znani ale dobrzy aktorzy

dawid10809

Julian Mcmahon mógłby chyba byc,wyglada na konkretnego gościa i dobrze się go ogląda,a co do "Pana Fantastycznego" to chyba raczej nie ta liga.
http://www.filmweb.pl/person/Marton+Csokas-57156
Może ten by się nadał?Grywa głównie zbirów,ale co to przeszkadza?Bond też musi być twardy i jak dla mnie,to nie może być zbyt lalusiowaty.

mario_1981

wizualnie jestem na tak :) ale muszę więcej filmów z nim ogarnąć żeby zdecydować :)

mario_1981

szkoda że Sean Bean jest taki wiekowy bo byłby dobrym Bondem

dawid10809

Haha,w takim razie specjalnie dla niego powinni zrobić Bonda dziejącego się w przyszłości,kiedy jest już na emeryturze,cokolwiek by to oznaczało,(w końcu kiedyś musi) który zmuszony jest po latach "spokojnego" życia jeszcze raz "wskoczyć w garnitur"

mario_1981

uwielbiam tego faceta ,dobry aktor ,co prawda zawsze gra tych złych ale tym razem inaczej by mogło się to potoczyć :D

mario_1981

chyba mam idealnego kandydata : Richard Armitage

mario_1981

co myślisz o tym : Chris Vance jako Bond ?

dawid10809

Wyglądowo by się chyba nadał,ale to raczej nie jest aktor,który by mógł być brany pod uwagę przez producentów.Oni raczej szukają zawsze kogoś z wyższej półki.

mario_1981

szkoda bo Chris ma potencjał jako aktor ,co prawda częściej grywa w serialach i się tam sprawdza (Mental ,Transporter)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones