Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Gererd Butler

użytkownik usunięty

Hejka wszystkim!
Ja uważam ,że ten aktor jest bardzo bardzo przystojny!Zwłaszcza w "daculi 2000:".Dziewczyny a wy jak uważacie? :)
Ja jednak żłuję bo nie ma jego stron internetowych(Są o filmie i ludziach filmu,ale z nich nie mogę się zbyt wiele dowiedzieć o tym aktorze.Jeżeli przeczytał to jakiś twórca stron internetowych to byłabym wdzieczna jeśli wreszcie ktos zrobi porzadna strone o Gerardzie Butlerze!!!!!
pa,pa!

Zgadzam się w 100 procentach!A nie wiecie czasem czy ma żonę?

użytkownik usunięty
Jane_Doe

nie ma ;) żony, a w necie są przynajmniej dwie niezłe strony o Gerrym

użytkownik usunięty

zgadzam sie ze jest piekielnie przystojny, ale tylko w drakuli!!! poza tym filmem jest taki sobie!!

użytkownik usunięty

ja takze sie zgadzam!!! to super facet! sporo sie naszukalam w internecie by cos wiecej o nim znalezc ale niestety nic z tego... a szkoda,bo bardzo mi na tym zalezy.

użytkownik usunięty

Ja tez go uwielbiam:
http://www.gerardbutler.net/index_main.html [www.gerardbutler.net/in ...]

użytkownik usunięty

Według mnie przystojny jest takrze w UPIORZE....... ;)

użytkownik usunięty

Tak mi sie podobał ten film UPIOR W OPERZE a szczegolnie aktor grajacy upiora ze bylam na nim dwa razy.... Aktor ten super gra i ma swietny głos!!!!!! A przy okazji jest bardzo przystojny... A mi sie go szkoda zrobiło ze ta Christin nie została z nim pod koniec filmu..... ;)

We wszystkich filmach jest przystojny nawet w Atylli był super przystojny!!!hmmmmm

użytkownik usunięty
Askol

co za pewne oznacza, że on poprostu jest cholernie przystojny!!! ;-)

użytkownik usunięty

czy wiecie moze czy Gerard spiewał gdzies jeszcze????

W filmie chyba rzadnym ale jako student miał dość długo swój zespół, którego był wokalistą.

użytkownik usunięty
Annash

Dzieki!!!!!!!!!! a skad to wiesz??????? ;)

Wyszperałam już dawno w internecie, zajrzyj na stronkę http://www.gerardbutler.net/index_main.php [www.gerardbutler.net/in ...] naprawde fajna, niesamowita ilość zdjęć Gerarda. Ja miałam lekki odchył na punkcie tego faceta na długo zanim zagrał Upiora :).

Annash

Gerry jest swietny Drakule 2000 obejrzalam 5 razy :) ale niestety nie widzilam jeszcze Upiora w Operze :(((

driverka

To sio do kina!! ;-) Film jest niesamowicie piękny a muzyka porażająca :)

Annash

ale niestety u mnie tego w kinie nie graja i porazka na maxa :(((((

użytkownik usunięty
driverka

Ciekawe kiedy w skepach beda płyty z muzyką z filmu UPIÓR W OPERZE?????? nie moge sie doczekac.....

Już są od dawna, niestety ponoć sprowadzona w bardzo małej ilości kopii i wszystko już chyba poszło.

użytkownik usunięty
Annash

Ja mieszkam w Katowicach... i jeszcze nie było płyty u nas... Chodzi mi oczywiście o tą nowszą wersje

driverka

A gdzie mieszkasz, że jeszcze tego u was nie graja?? nie możesz gdzieś pojechać?? ja pojechałam do innego miasta żeby zobaczyć (30 min autobusem ale czego się nie robi dla Gerarda ;-).

Annash

Ja też dostałam"bzika" na jego punkcie, gdy obejrzałam DRACULĘ 2000 ok. 2 lata temu. Zrobił na mnie niezłe wrażenie i musiałam dowiedzieć się kto to jest. Od tamtej pory śledzę kroki w jego karierze, kibicuję mu i zyczę życiowej roli ( może Oscarowej).

Askol

Tylko szkoda,że każdy jego filmowy bohater ginie, albo zle kończy.
Nie martwi mnie to, bo jest taki przystojny!!!!!!! MIODZIO

użytkownik usunięty

W Draculi jest baaaaaardzo przystojny ;) ale tak poza filmem nie wydaje mi sie taki super

mieszkam w Turku w wielkopolsce ;))) hmm mam ostatni tydz ferii trza by sie bylo wybrac w koncu do tego kina :) zeby zobaczyc tego upiora w operze :)...

użytkownik usunięty

Nie prawda w Upiorze jest również bardzo przystojny....

użytkownik usunięty

A mam jeszcze jedno pytanie.. Gdzie można ściągnąć albo posłuchac muzyki która była pod koniec filmu to jak śpiwali razem Upiór i Christin..I ona ściągnęła mu maskę???? :)

użytkownik usunięty

Absolutnie!!!!!!!!! Najlepsze sa sceny jak przechodzi przez lustro,wchodzi do sklepu(na miejscu tych dziewczyn bym zemdlała) no i ozywiście jak mówi do Mary "ucztujmy" W ogOle Switnie wydląda w tym filmie. Nie podoba mi sie tylko jak ma króciutkie wLosy. Pozdrawiam wszystkich fanów FINKA P.s ale i tak najprzystojniejszy jest VILLE VALO

użytkownik usunięty

MAM!!!!!! MAM płyte z upiora!!!!!!!!!!! :)

użytkownik usunięty

Co tu dużo gadać! Gerard jest po prostu boski, wg mnie nie ma przystojniejszego faceta od Gerarda i Brada Pitta!

użytkownik usunięty

Dlaczego!!!!!!!!!!!!!! NIE DOSTAL NOMINACJI DO SOCARA!!!!!!!!!! NALEŻY MU SIĘ BO JEST ŚWIETNYM AKTOREM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:(:(:(:(:(:(:(

Ja też szaleję za Gerardem, wprost go ubóstwiam i bardzo się cieszę, że interesuje się nim tyle osób. Mnie osobiście oczarował jego głęboki, ciepły głos... w upiorze był poprostu nieziemski. Christine była chyba jakaś ślepa-żeby nie wziąć TAKIEGO FACETA!!!! Wszystko w nim jest wspaniałe! Gerard, jesteś boski!

blue_jay

No Ewa popieram oczywiście:P tak,tak to ja;) Gerry jest symbolem męęęęęskości i nie tylko... Jest wybitnym aktorem,który świetnie radzi sobie z różniastymi typamy bohaterów w jakie się wciela. Co więcej jest nie tylko wysokiej klasy aktorem ale też wspaniałym, zabawnym człowiekiem:) pozdro
ania

Skorpka

ania! ty matrixiaro skubana, ale mnie zaskoczyłaś! super, że skomentowałaś mój skromny opis... taaak Gerry jest bardzo męski;) my się znamy na facetach ! cieszę się, że grono fanów się powiększa, pa e.

użytkownik usunięty
blue_jay

Cześć

Nie wiem czy te słowa się tyczą mojej osoby.
co do Gerarda to jest facetem który pobuda moje zmysły a takich na tym świecie mało

Anna

no cóż, do ciebie to nie było, tylko do mnie;) ale MY-fanki Gerarda musimy się jednoczyć!
P.S. do Ewy: ja wiem,że jestem martixiara, fajnie,że tak mnie nazywasz;P To dla mnie komplement :D
Pozdro dla wszystkich fanek/fanów Gerrego, niech moc tego gościa będzie z nami!

użytkownik usunięty

Jest nieziemsko przystojny, niebiesko-zielonooki facet, z pięknym uśmiechem i poczuciem humoru, inteligentny i wielki aktor, ale w Polsce mało znany. Zagrał w Attila. a jego strony internetowe są, tysiące zdjęć, wywiadów videoclipów i cudownych fanek z całego świata. Najlepszy FilmWeb podaje te stronki. Pozdrawiam wszystkie fanki Gerrego.

użytkownik usunięty

Mi się Gerry najbardziej podobal w LINII CZASU, po prostu yummie, a czy wydzial ktoś z nim może PLEASE! ?? tam to dopiero pokazal, że nie tylko jest przystojny ale i umie grać:D

o Boże! masz może ten film??? ja jestem kolekcjonerką filmów z Gerrym i tego niestety nie mam;(

użytkownik usunięty
Skorpka

Niestety jeszcze nie mam, ale film widzialam, ja też kolekcjonuje z nim filmy :D, jak chcesz to podam Ci linka gdzie możesz obejżeć frafmenty (ok. 7 minut,ale nie jestem pewna może więcej)

Podaj tego linka, a da się te fragmenty ściągnąć??

użytkownik usunięty
Precious_2

Oto link http://atomfilms.shockwave.com/af/content/atom_476 [atomfilms.shockwave.com ...] chyba się nie da ściągnąć, przynajmniej mi się nie udalo:(. Naprawde warto obejżeć i zobaczyć to jak Gerry zagral w tym filmie :D

użytkownik usunięty

Ale mi się filmy z Gerrym pomieszaly :D ten filmik PLEASE! trwa 15 minut i to jest calość. Jak ktoś go da rade ściągnąć to dajcie prosze znać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones