Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Jest niesamowitym aktorem. Potrafi zagrać wrażliwego faceta w "Upiorze z opery" a potem wciela się w wojownika i wrzeszczy "THIS IS SPARTA!". Po prostu geniusz, oglądając Upiora z Opery na początku nie zorientowałam się, że to jest właśnie Leonidas. Szacun dla tego pana :)

kiara_94

pomyślałam dokładnie to samo ,gdy zobaczyłam Upiora w Operze a potem "300" :D

Polita

Ja widzialam w odwrotnej kolejnosci. Najpierw 300 potem Upior. Ale to w Upiorze sie najpierw zakochalam. Ale Leonidasem byl cudnym. On w ogole jest wspanialym aktorem. I mega przystojnym

Angel_of_Music

zgadzam sie ale mnie troche obawia jego muskulatura:)

kristina87

wszystko jest prawdziwe. przed zdjeciami do filmu 300 wszyscy aktorzy mieli mozna powiedziec zjebiscie trudna diete. i mnostwo cwiczen . czytalem artykuly i ogladalem wypowiedzi. szaczunek dla niego. wiem jak mi ciezko jest wgl cos zrobic z moim brzuchem :D hehe

mbky95

mbky95.. Widzisz problem polega na tym, że prasa i generalnie strasznie krytykują go za to, że nie utrzymał formy z 300. Sam powiedział, że nie chciałby do tego wracać, bo min... za bardzo lubo jeść. ;)
Ja się mu nie dziwię.. po co miałby się tak katować. najważniejsze , że czuje się dobrze w swojej skórze.. a my i tak będziemy go akceptować :)

Polita

A mnie się bardzo podobał w Drakuli 2000 był taki chudy chłopczyk, do tego stopnia, że nie wiedziałam na początku że to on!

kiara_94

Plastyczny aktor jest niesamowicie dobry w swoim fachu, dlatego bardzo go cenię. Bo co to za sztuka grać w 100 komediach romantycznych przystojnego "buraka" i chyba każdy wie o kim mowa. :)

gms

Podobnie plastyczny jest tez christian bale, wystarczy porownac ostatni 2 batmany i Mechanika. Az ciezko rozpoznac ze to ta sama osoba. Butler wymiata, a This is Sparta to juz epickie słowa :)

fi5h

Bo to aktor jest. Co mu napiszą w scenariuszu, to gra. Taki facet!

kiara_94

Ja tez najpierw widzialem Upiora w Operze, a potem 300 i gdyby nie filmweb to pewnie nie wiedzialbym, że Upiora zagrał Gerard (świetna rola, tak jak i w 300). Ciekawe jest tylko, że mowiac o jego filmografii, to nikt nie wspomina o genialnej roli w filmie Prawo Zemsty, gdzie facet po prostu mial wszystko od poczatku zapiete na ostatni guzik i wszystkie mozliwe technologie i sztuczki wykorzystywal na wszystkie mozliwe sposoby - polecam ten film, w szczegolnosci ze wzgledu na jego role.

kiara_94

Cenię go w szczególności za role w ''P.S I love you'', nigdy nie płacze na filmach, ale tu rozkleiłam się na maksa, w scenie czytania przedostatniego listu. Jest jednym z lepszych aktorów, potrafi zagrać po prostu wszystko. Szacunek dla tego pana;)

annian95

Jako Upiór to fakt, był czarujący ale jako Leonidas czy John w "Gamerze" a nawet jako Clyde "Prawo zemsty" i nie zapominajmy o Draculi - facet maszyna. Świetnie wygląda, potrafi utożsamic się z każdą rolą i do tego świetnie w Niej wyglądac! Widziałam go też w "P.S. I Love you" i "Dorwac byłą" ale osobiście chyba wolę jak gra dynamiczniejsze role a jako czarny charakter na pewno się sprawdza. Szkoda, że nie wzięli go do obsady "Niezniszczalnych" - pasowałby :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones