Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Zdecydowanie lepiej byłoby dla niego, gdyby ograniczył występowanie w komediach romantycznych i pojawiał się raczej w w filmach sensacyjnych, dramatach czy thrillerach. Kino tego typu na pewno przyniosłoby mu o wiele większą oglądalność.

Vegeta88

Co prawda, to prawda.

Pozzy

hmmmm... zastanówmy się.... czy mi się tylko wydaje, czy on grał w jakichś... 2 komednach romantycznych????? ;/

borbor

Dorwać byłą (2010)
Brzydka Prawda (2009)
P.S Kocham Cię (2007)
Frankie (2004)
Co do tematu to się zgodzę, choć nie powiem, że nie lubię czasami taki rodzaj filmu z nim obejrzeć. Ale, jak już trafi mu się jakaś lepsza rola, to wtedy gra jak trzeba. Przykładem jest Prawo Zemsty, 300, czy Kaznodzieja z Karabinem. Jak to było kiedyś na filmwebie : Aktor dobry, tylko mógłby zmienić menadżera.

TheJoakim

"Frankie" i "P.S Kocham Cię" to nie komedie romantyczne obydwa filmy na IMDb widnieją jako dramat, romans. Zresztą "Frankie" to dla mnie jeden z najlepszych filmów z Gerrym : )

TheJoakim

No właśnie.. komediami romantycznymi są tylko 'Brzydka prawda' i 'Dorwać byłą' (przy czym ten pierwszy był całkiem spoko:)). 'Ps kocham Cię'- jak dla mnie to Dramat przez D. 'Frankie' z resztą też. Natomiast zdecydowana większość to tzw. 'Męskie kino' . xD
Moim zdaniem role w 'Ps..' i 'The Ugly Truth' wcale mu nie zaszkodziły. Wręcz przeciwnie. Poza tym gdyby w nich nie zagrał nie obejrzała bym wielu na prawdę dobrych filmów, które (początkowo) oglądałam tylko ze względu na Gerry'ego.;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones