Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Ma krzywą fcjatę, podobno jest trochę parzygłuchy(?), robi najfajniesze minki pod słońcem, jeste chyba gejem i go uwielbiam!!!!

mervil

Miło. A po co założyłaś ten temat?

Lleleth

Zazdrość to bardzo niechrześcijańskie uczucie;)

mervil

On nie jest gejem.

0wner2

skąd to wiesz? jesteś jego materacem? nigdy nic nie wiadomo

mervil

szczerze mowiac to gdy weszlam na ten temat i go przyczytalam to zaczelam sie zastanawiac "po co go zalozyles xD

emanuela28

Raczej założyłaś......


Sabcia

By się trochę pozachwycać Butlerem. Co, nie można?

mervil

Ależ można, tylko nie wiem czy zachwyt polega na wypisywaniu jego wad. A facjatę ma normalną.

Sabcia

Ujmę to tak. Wg mnie jest najprzystojniejszym facetem na świecie. A teraz spójrz na jego fotkę na FilmWebie - czy to jest symetryczna twarz? Jak udało się komuś zrobić takie zdjęcie? Nie wiem...Jest takie jedyne, i to akurat tutaj. W jednym z ostatnio udzielanych wywiadów Butler przyznał, że ma kłopoty ze słuchem. Jak można w coś takiego uwierzyć, mając w pamięci jego śpiew w Upiorze? A to,że jest gejem? Gdy widzę gorące oburzenie fanek na temat jego związków z kobietami opisywanych przez prasę, że to wierutne plotki... No cóż... może coś wiedzą na ten temat... jeżeli nie kobiety, to...
A wogóle, to faktycznie, temat głupi...

mervil

Nie rozumiem co chcecie od tego tematu.
Jakieś 90% tematów na tym forum to bezsensy, ale chyba po to jest forum, każdy pisze co chce na jakiś temat, prawda ?

Jak dla mnie Gerard ma niesymetryczną twarz, ale i tak jest bardzo przystojny.

strawberry95

nie, no nie przesadzaj z tą niesympatyczną twarzą .... pooglądaj filmiki z interwiew na youtube ... on - można nawet rzec - że jest słodko chłopięcy ... niekiedy .... ale rzeczywiście twarz ma wyrażnie asymetryczną (zresztą nikt nie ma idealnej, zawsze jest jakaś asymetria), ale ma to swój niewymowny urok .... On ma takie szelmowskie spojrzenie i ... łobuzerski uśmiech ... to jest to "coś" co sprawia, że tak nam się podoba .... ja bym mu dała ... nawet w windzie ... żeby tylko chciał ....

mervil

Rozumiem, ze jesli aktor do jego wieku (40 lat) Nie rozwiedzie sie 4 razy, nie bedzie skandalu w showbiznesie i nie bedzie mial swoich dzieci albo na pokaz i dla mody adoptowanych z kraju trzeciego swiata, to znaczy ze jest gejem?
Boze co za mentalnosc...I to tylko w Polsce takie durne myslenie.

mervil

Dla mnie może być samym diabłem i tak jest świetny.Co do fotek to znalazłam w internecie takie, że mniammmmm. zwłaszcza jedną, taką posagową.

mervil

Ja tam go kocham . Jest naprawdę śliczny.
Nie wiem co można widzieć w jakimś słodkim super symetrycznym facecie .
Gerry jest po prostu oryginałem . Jak każdy z nas . I ja nie wiem co wy macie do jego wyglądu ... Ja i tak go uwielbiam .;)).


A co do wspomnianych fotek z postu wyżej .;) to chciałabym poznać ich adres .:)

Skiti4

http://www.facebook.com/pages/Gerald-Butler/57160732517?ref=ts Mam nadzieje że się wyświetli, jeśli tak to miłego oglądania :)

renek12

Mmmm ... ;D
Świetne te fotki . A w szczególności ta jedna .;)).
Dziękuje bardzo .;)

Skiti4

Ta posągowa to fotomontaż. Krąży po internecie od 5 lat. I to cudne ciałko to nie Butler, jego jest tylko buźka!

mervil

. . . kurcze , nie pomyślałabym że to fotomontaż ...
Chociaż w sumie to można się domyślić . Nigdzie nie ma jego nagich fotek .
Czy to oznacza że Gerry nigdy nie dał się sfotografować bez ubrania .?
Pisał w jakimś wywiadzie że lubi pokazywać się nago w filmach . . .
To dlaczego oprócz fotomontaży nie ma żadnych nagich fot . . . !?

mervil

Najfajniejsze 'minki' to robi Jim Carrey.

BeautyAndStupid

Nie . Nie zgadzam się z Tobą .
Może i dlatego że jestem fanką Gerry`ego .

Ale u Jim`a Carrey`a nie zauważyłam żadnych fajnych minek .
Zwykła gra aktorska . ... ;)).



Peace .

Skiti4

Fakt, Jim Carrey nie robi "fajnych minek", tylko raczej dziwaczne , przerysowane facjaty.

P.S. "Jim'a" - po co ten apostrof? O.o Niepoprawny zapis, utrudnia czytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones