Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

No właśnie czy Gerard ma zjęte serce? Czy ktoś na temat cos wie?

gohha2

Na dzień dzisiejszy może tak a może i nie, ale to jest jego słodka tajemnica. Jeżeli będzie chciał to na pewno poinformuje swoich fanów w odpowiednim czasie. Bo jest to jego prywatna sprawa, nie związana z aktorstwem i jak każdy normalny człowiek ma prawo do swojego zycia osobistego. Pewne też jest to, że nie będzie robić z tego powodu tyle szumu, co pewne "gwiazdy", które za pomocą skandali toruja sobie drogę do popularności.

Pozdrawiam.
P.S. Jakiś czas temu w wywiadzie powiedział, że w tym momencie nie może wziąć odpowiedzialności za druga osobę, ponieważ jest w ciągłych rozjazdach i przenosi się z miesca na miejca.

gohha2

hey
w sumie nie wiadomo ale raczej nie -On trzyma swoje życie prywatne z dala od mediów (i ma rację) .powiedział kiedyś że mu się australijki podobają .stwierdził też że narazie jego nałóg to praca i papierosy ,a jak ma jakąś panią serca -to życzmy mu szczęścia.zasługuje na nie.

jessica_6

Hej! To już mu pozostała praca jako nałóg, bo przestal palić juz kilka miesiecy temu i dobrze. Dowiedziałam sie na Gerardbutler.net, że właśnie dołączył do obsady filmu "Therese Raquin" i będzie grał głowną rolę wraz z Glenn Close. To już trzecia duża produkcja w tym roku. Byle tak dalej , będę trzymała za niego kciuki.

baby

hey
niech dołącza do jakich obsad chce byle mogłybyśmy go oglądać na ekranie jak najdłużej - jest na co popatrzeć ,na takiego faceta można patrzeć patrzec i patrzeć.
oglądałam setki filmów ale w żadnym żaden aktor nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak Gerry -ON jest the best.

jessica_6

he,j w sprawach dotyczacych kobiet, jesli rzeczywiscie ma kogos kogo kocha, to niech trzyma to tylko dla siebie, bo media potrafia zrobic z tego swietna pozywke dla swoich celow, a kazdy potrzebuje w swoim zyciu odrobine prywatnosci, gdzie nikt mu z buciorami nie bedzie wlazil, zwiazek dwojki ludzi to jedna z najpiekniejszych rzeczy na tym swiecie i powinna byc zarezerwowana wylacznie dla nich, bez panoszenia sie osob postronnych.

A my powinnysmy zyczyc Gerremu,zeby wszystko ulozylo mu sie w zyciu jak nalepiej, a sobie zebysmy mogly go ogladac i podziwiac jak najdluzej...a jest kogo i co podziwiac...uroda ,talent,glos...ale o tym to wy juz doskonale wiecie
pozdrawiam

violettas1

hey
Masz rację w 100% jego życie to jego życie a co zechce to sam nam powie.
i dołączam się do życzeń -może je wysłać Gerremu co?hihihih

baby

Niestety, znow zaczal palic ;-( Widzialam zdjecia z planu filmowego z Vancouver (zdjecia do filmu Butterfly on Wheel), a takze krotki filmik ze spotkania z fanami, gdzie Gerry pali. Ale chyba bedzie z tym walczyl, bo prosi;l, zeby go nie filmowac z papierosem

gohha2

Oczywiście że jego serce jest zajętę bo w środku jestem JA!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gohha2

Lepiej zmień nauczycielkę angielskiego bo ma jakieś skłonności schizofreniczne.

May_morning

Nio wiadomo ;) Ale trzeba jej przyznać że wyobraznię dziewucha ma!!!!!!!

gohha2

A jak :P Jakieś niespełnione nadzieje :P

A tak na serio - kidyś czytałam wywiad z Gerardem w którym mówił, że bardzo mu trudno nawiązywać bliższe kontakty bo czuje się jak outsider - dokladnie powiedział coś takiego, że zawsze czuł się inaczej, nawet wtedy kiedy czuł się dobrze w czyimś otoczeniu to i tak inaczej. Gerry indywidualista :) A mógłby sobie kogoś znaleźć, bo aż smutno jak tak sam po świecie chodzi :)

gohha2

no dziewczyna ma wyobraznie i marzenia...szkoda ze plonne...powiedz jej zeby przyslal ci kopie dokumentu...ale wiesz takiego niesfabrykowanego wlasnorecznie...no i jezeli to miala byc taka wielka tajemnica to czemu nie potrafila jej dochowac...
no coz, niech dziewczyna sni dalej...moze sie kiedys z tego snu wybudzi i dostrzeze jaka gafe popelnila wymyslajac takie rzeczy...
pozdrawiam

violettas1

HEY
Trzeba mieć dobrze nawalone w głowie rzyby coś takiego wymyślić ,a już kompletną durnotą jest mówić o tym komuś.
Żeby się te marzenia tej dziewczyny nie obróciły przeciw niej jak ją kto oskarży o zniesławienie Aktora.
,Można marzyć o Gerrym ,ale to już jest czysty obłęd i głupota-nieuważacie?

pozdrawiam
Arwena.

jessica_6

Uwaga!!! Buhahahahahahaha!!!1 Według "zródeł" pan Butler będzie od jutra do niedzieli przebywał w Polsce. Hiiihiihihi ;)
no normalnie padnę trupem. Ktos padnie ze mną ;)?
To juz nawet gupotą trudno nazwać?

gohha2

skad masz takie zrodla fantastyczne...ja normalnie zemdlalam z wrazenia...zaruje oczywiscie...ale swoja droga nie oszukujmy sie fajnie by bylo gdyby przyjechal...no coz marzenia...marzenia i tak chyba pozostanie...a szkoda...

pozdrawiam wszystkie fanki Gerrego

violettas1

Czytaj wyżej ;)
Normalnie chyba jutro w moim mieście tłum papaparazzi sie pojawi za tym Gerrym ;)

gohha2

ta - pewnie rzuci robotę na planie filmowym w Vancouver i będzie tu leciał -może jeszcze co.
Co u niektórych uwielbienie do Gerrego przeistacza się w niepoprawną obsesję albo w chorobę psychiczną.no ale trzeba mieć wyobraźnię i odwagę żeby takie durnoty tu pisać .hihihi
weźcie tam ktoś na wstrzymanie

Arwena

jessica_6

Ja cię strasznie przepraszam - ale ja tylko je przekazuję dalej :D :D :D
Choć pewnie wygadywanie takich głupot winno być karalne ;)

gohha2

JA się na Ciebie nie gniewam tylko mówię to co myślę o tym kto to wszystko wymyślił.
no ale cóż pełno głupków na tym świecie,ale my fanki przecudownego Gerrego wiemy swoje.

pozdrawiam
Arwena

jessica_6

A u nas konsekwentnie - zona jedzie do Gerrego do Londynu na wakacje ;)
Gerry rozpieszcza teściową :) (powinna ikonka być pukająca w czoło)

Acha i napiasała na stronke fanów czy Gerry jest żonaty - to wiecie co mi odpowiedzieli - że dopóki agent Gerryego nie potwierdzi to oni nic nie mówią .................tu powinnam wybałuszyc oczy

gohha2

Wiesz co Ty się dziewczyno puknij w głowę - co ty wypisujesz to po prostu stek bzdur. Idż kłamstwa propagować gdzie indziej bo tu sympatycy filmu chca sobie spokojnie pogadać o panu Butlerze a Ty to jakoś chyba nie bardzo wiesz co piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones