PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877675}
6,1 7 480
ocen
6,1 10 1 7480
Przerwany lot
powrót do forum filmu Przerwany lot

xD

ocenił(a) film na 5

tak mozna nazwać ten film. Brakowało mi tylko Stevena Seagala jako dowodzącego silami ratunkowymi :). No ale... wiedzialem kto jest w roli głowej i wiedziałem ze to bedzie kino widowiskowe a nie logiczne. I keidy pomyslałem ze juz bardziej głupiego nie wymyslą jak lądowanie na drodze i wyspa na ktorej mieszkają sobie terrorysci, którzy torturuja zlapanych ludzi i nikt ich nie niepokoi to twórcy poszli dalej..... Ponowny start samolotu. Dobrze ze za miedza była juz cywilizacja :) Zastanawia mnie jak oni obierali kurs bez przyrządów ale byc moze sie nie znam.

ocenił(a) film na 6
magik30

w samolotach i na statkach masz kompas albo żyroskop, pokazuje magnetyczną północ. Pewnie ten telefon satelitarny tez mógł pomóc.

ocenił(a) film na 5
magik30

Wszystko w tym filmie jest umowne, ale trzeba przyznać, że w miarę dobrze to zmontowano, nie ma większych zgrzytów kompozycyjnych. A scenariusz, jak to scenariusz, film do kotleta, ale tym razem oglądałem nie nudząc się za bardzo.

magik30

dokladnie Seagal i Kurt Russel jak w krytycznej decyzji oni po pokladem a Liam Nesson latajacy z komorka miedzy fotelami a za sterami Rai Liotta turbulencja :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones