PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475202}

Prawo zemsty

Law Abiding Citizen
7,8 214 566
ocen
7,8 10 1 214566
5,6 8
ocen krytyków
Prawo zemsty
powrót do forum filmu Prawo zemsty

Film rewelacyjny

ocenił(a) film na 9

Jednak moja ocena to 9 a nie 10 przez głupie zakończenie.Gdyby nie to film otrzymałby ode mnie najwyższą notę.Chcę więcej takich filmów(tylko bez takich zakończeń)

ocenił(a) film na 10
efta18

To fakt....To chyba największe forum na Fb,gdzie ludzie narzekają na zakończenie. Witaj w klubie :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Jak zwykle amerykanie muszą zakończyć film wygraną dobrego niż żądnego zemsty.To już zaczyna być nudne...A film mógłby dużo zyskać na innym zakończeniu

ocenił(a) film na 10
efta18

No....najlepsza scena to moim zdaniem ta w sądzie,gdzie głowny bohater najpierw sam siebie wybronił,a potem raptownie zmienił zdanie i najeżdżał na sędzinę. Rozwalił system... :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Mnie jest ciężko stwierdzić ,która ze scen jest najlepsza bo cały film według mnie wymiata.Ogólnie Gerard Butler w tej roli spełnił się świetnie.

ocenił(a) film na 10
efta18

I mimo tej zrytej końcówki,oceniam film na 10/10. Cała reszta,wyłączając ostatnią scenę,była na tyle genialne,bo oceniać film właśnie w tych kategoriach

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Zastanawiałam się właśnie czy dać 10 czy 9,ale 9 to też dobra ocena a u mnie film musi być rewelacyjny by taką ocenę dostać.Jednak za tę końcówkę ocena 9.Ja niestety w dużej mierze przywiązuję uwagę zakończeniom,bo te właśnie tkwią mi w pamięci,niestety to zakończenie wiadomo jakie jest.Mimo tego film genialny i chcę takich więcej...

ocenił(a) film na 10
efta18

He he a kto nie chce ? :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Jest dużo osób,które nie lubią takich filmów i interesują się jedynie typowo rozrywkowymi ,gdzie nie trzeba myśleć np.Transformers(który też jest dobrym filmem)

ocenił(a) film na 10
efta18

Racja,ale nie wydaje mi się,aby było to coś złego. Od czasu do czasu fajnie pozachwycać się spektakularnymi efektami specjalnymi i przymrużyć oczy na obciachowy scenariusz. a co do Prawa Zemsty to masz 100% rację:oby w przyszłości nakręcili zdecydowanie więcej takich filmów ! ;0

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

oczywiście,że to nic złego.Też lubię od czasu do czasu,w nudne wieczory obejrzeć z rodzinką coś sensacyjnego,gdzie zachwyt budzą efekty specjalne.Wolę takie filmy niż beznadziejne gore ,które tylko mnie obrzydza.A z takich filmów jak "Prawo Zemsty" polecam "Zaginiona dziewczyna" i"Labirynt"

ocenił(a) film na 10
efta18

Oba widziałem,oba świetne. Z mojej strony polecam cele 211

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Tego nie widziałam.Skorzystam z rady ;)

ocenił(a) film na 10
efta18

A widziałaś może Incepcję,Prestiż albo To nie jest kraj dla starych ludzi ?

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Widziałam Incepcję,dwóch pozostałych nie widziałam.Właśnie zapisuję sobie tytuły filmów które warto obejrzeć i zapiszę sobie te dwa ;)

ocenił(a) film na 10
efta18

He he pozazdrościć,że masz przed sobą tyle przyjemności :) Kiedy się za to zabierasz ?

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Taka fajna pogoda, akurat do oglądania filmów,także dzisiejszy wieczór przeznaczę na obejrzenie któregoś z nich :)

ocenił(a) film na 10
efta18

Prawidłowo. To obowiązkowe lektury,uznawane przez wielu za klasyki. Daj potem znać co sądzisz. Jakoś jestem ciekaw :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Postaram się ;) Znasz może jeszcze warte uwagi thrillery?Bo takie interesują mnie najbardziej i nie wiem czy są jeszcze ciekawe ,których nie widziałam

ocenił(a) film na 10
efta18

Przejrzę profil i dam cynk. Na razie muszę uciekać,ale postaram się jeszcze dzisiaj podesłać listę :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Dzięki :)

ocenił(a) film na 10
efta18

No to tak: Django(nie thriller a western,jednak jest bardzo mocny i komiczny-polecam:D),japońskie notatniki śmierci obie części,koreanskie Słodko-gorzko życie,Człowiek w ogniu(2004),Zakładnik(2004),Upadek(1993),Gra(1997),Święci z Bostonu(1999),12 małp,Cape fear(1991),Mr Brooks,Infiltracja(pierwowzór także bardzo dobry),W sieci kłamst z Di Caprio,Vanilla Sky,Wściekłe psy(1992),Dziewiąte wrota(1999),Rambo pierwsza krew(żart),Wolny strzelec,Koneser,Dług(2010),Kruk:zagadka zbrodni,Fellon,The Road(2009),Equilibrium,Amores Perros,W pogoni(koreaniec,2008). Pewnie większość widziałaś,ale do pewności napisałem. Jak sprawdzi się,że mamy w miarę podobny gusty,mogę podać więcej tytułów. Pozdro :)

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

A i nie wszystkie to thrillery,ale filmy,moim zdaniem,celujące :D

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Nie muszą być thrillerami,ważne by były warte obejrzenia :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Z filmów,które wymieniłeś obejrzałam tylko "Fellon" ;) Zawsze filmy oglądam z kimś i niestety filmy poniżej 2000roku często nie przechodzą,więc żeby oglądać takie filmy muszę być sama czego nie lubię ;) A no i jeszcze Rambo widziałam.Inne mogłam widzieć ale nie pamiętam,często mi się zdarza nie pamiętać o filmach ,które widziałam dawno temu.Zapisuję sobie na listę wartych oglądania ;)

ocenił(a) film na 10
efta18

Warto spróbować. Powiedz im,że potężny Gladiator1000 proponuje. Na pewno skumają bazę :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

No właśnie wątpię,ale dzięki za radę ;)

ocenił(a) film na 10
efta18

Żartowałem of course...:) Powodzenia w oglądaniu ! :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Dziękuję :) Obejrzałam kawałek Prestiżu,ale niestety nie jest mi dane obejrzeć do końca gdyż już drugi dzień z rzędu zacina się na każdej stronce.Mam nadzieję ,że to chwilowe...

ocenił(a) film na 10
efta18

Pobierz sobie.Na priv wyślę Ci adres fajnej stronki(tutaj nie mogę,bo wyskakuje taki oto komunikat"Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu).Dzięki tej stronce,można pobrać za darmo,bez rejestracji,ekstremalnie szybko :)

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Na priv też nie mogę,bo chyba nie jesteśmy znajomymi. Spróbuję użyć prostego szyfru: pierwsze słowo to tnt,drugie to torrent a trzecie to info. Wow,działa

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Znam stronkę :) Dziękuję za rady i no fakt nie jesteśmy znajomymi więc nie możemy wysyłać sobie wiadomości.Trochę to dziwne,ale to rozumiem.Może te problemy są spowodowane zwolnieniem transferu i poczekam do jutra,gdy będzie większy,może nie będzie zacinać :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Film mnie bardzo zafascynował i czekam ,żeby go dokończyć.Dzięki za polecenie bo nie wiem czy sama bym wpadła na ten film :)

ocenił(a) film na 10
efta18

No problemo :) Polecam się na przyszłość :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Mam nadzieję,że jeszcze skorzystam z twoich rad :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones