PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876624}

Ostatni ślad

Last Seen Alive
5,5 4 317
ocen
5,5 10 1 4317
Ostatni ślad
powrót do forum filmu Ostatni ślad

Zbyt niska ocena.

ocenił(a) film na 7

Film trzyma w napięciu, szybka akcja bez zbędnej paplaniny.

duzers78

Świetny film akcji .Lubisz takie klimaty to oglądaj i nie sugeruj się opiniami innych. Ja daje 8.

ocenił(a) film na 7
adikps2

Zgadzam się. Dobry thriller/akcja w starym stylu, świetny Butler, wciąga i naprawdę dobrze się ogląda...+ za bardzo dobrze dobraną ścieżkę dźwiękową. Trochę przypomina produkcje z Liamem. Ja lubię takie filmy i mi się podobał.

duzers78

Bardzo dobry film.

duzers78

ten film to gniot. nie wiem czym się podniecasz

ocenił(a) film na 7
duzers78

Zgadza się ocena tu na FW to jakiś kiepski żart.Akcja faktycznie szybka,trzyma w napięciu,dobre aktorstwo.Jedynie ten czarny glina działał mi na nerwy.Jednak na sam koniec prawidłowo się zachował i za to ma plus he he.Ogólnie dobry film,choć jest chyba podróbką tego tytułu, Incydent, https://www.filmweb.pl/film/Incydent-1997-71 .Jak ktoś jeszcze nie widział to polecam,jest jeszcze lepszy.

ocenił(a) film na 4
duzers78

Przewidywalny do bólu, no ale jeśli to pierwszy film w twoim żywocie, to może i się podobał.

ocenił(a) film na 7
Sternmayer

Wiadomo, że przewidywalny, ale bardzo przystępnie posklejany i dlatego dobrze się ogląda.

ocenił(a) film na 2
duzers78

Chyba tylko ktoś z IQ 50 może zachwalać ten film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones