PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840805}
6,0 21 372
oceny
6,0 10 1 21372
5,6 5
ocen krytyków
Greenland
powrót do forum filmu Greenland

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Po trailerze spodziewałem się 100% kina katastroficznego ze spektakularnymi efektami wizualnymi zrobionymi z rozmachem jak w Armageddonie lub 2012. Przygotowałem się na pomysłowe sceny totalnego zniszczenia i w zamian dostałem niestety DRAMAT RODZINNY z kilkoma scenami jak gdzieś dymi na horyzoncie i z nieba lecą na bohaterów fragmenty komety wielkości pół metra, które (sic!) nie wybijają kraterów o średnicy choćby kilkunastu metrów. Chyba się nie znam na astrofizyce na to wygląda ;]. Ogólnie "to już było" - scenariusz dość podobny do 2012 tyle, że wizualne efekty spec. dużo uboższe i dużo ich mniej. Jeżeli przedkładasz dramaty rodzinne nad cieszące oczy totalne rozniszczenie to możesz iść na ten film.

ocenił(a) film na 3
farmer84PL

No niestety słaby ten film

ocenił(a) film na 6
farmer84PL

Zobaczcie jaki budżet miał Armageddon lub 2012 a jaki ma ten film, będziecie wiedzieć dlaczego.

ocenił(a) film na 6
farmer84PL

To szkoda. Bardzo lubię filmy katastroficzne i wiadomo, że nie mam do nich wygórowanych wymagań, ale jednak jakieś standardy są. Geostorm był takim poprzednim rozczarowaniem. No ale myślę, że i tak obejrzę, żeby mieć własną opinię.

farmer84PL

Też jestem rozczarowana. Za mało katastrofy, za dużo dram.

laila_ali

Dokładnie

ocenił(a) film na 3
laila_ali

za dużo dram i wstawiane na siłę. W pewnym momencie tylko czekałem, co jeszcze ich 'fajnego' spotka. :) Powinien się skończyć zanim się zaczął.... Wybierają do przetrwania rodzinę, która nie powinna być wybrana, chyba tylko po to żeby ją później skreślić.... no i żeby nakręcić ten film ;)

ocenił(a) film na 7
farmer84PL

Masz rację: nie znasz się na astrofizyce.

ocenił(a) film na 7
farmer84PL

Oj tam oj tam to że w ostatniej scenie kiedy wychodzą w idealnie stanie takim samym co weszli do bunkra po mimo że minęło 9 miesięcy, nie oznacza że film jest słaby tylko niedopracowany.

farmer84PL

Film musi być dobry skoro nie przypomina gniotów dla gimbusów typu Armageddon czy 2012 :) Na pewno obejrzę

farmer84PL

Przecież Armageddon i 2012 to jest syf. Zwłaszcza 2012,napakowane debilnymi efektami CGI dla ggimbazy.

ocenił(a) film na 5
expo2000

Armageddon był jeszcze ok, albo Dzień zagłady, ale 2012 poza efektami nie ma nic ciekawego do przekazania - bliżej mu do bajki niż realnej katastrofy... (wrażenia po seansie kinowym)

farmer84PL

O właśnie, miałem podobne odczucie.

farmer84PL

W filmie za 34 bańki spodziewasz się efektów specjalnych rodem z avengers? Jak pewnie połowa wydatków poszła na gaże aktorów. Dobrze że ten film tak wyszedł. Nie urywa dup.... fabułą jest mętna nuda i strasznie "rozszarpana" Brak jej składu i ładu. Gdyby nie angaż Gerard a Butlera to film mógłby się klasyfikować do produkcji "The asylum"

ocenił(a) film na 5
anubis2342

skoro Butler był współproducentem, to pewnie zrezygnował z gaży dla siebie ;) jedynie ma procent z zysków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones