PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465494}

Brzydka prawda

The Ugly Truth
6,9 131 501
ocen
6,9 10 1 131501
5,3 11
ocen krytyków
Brzydka prawda
powrót do forum filmu Brzydka prawda

Film ma zaledwie kilka śmiesznych momentów , jest przewidywalny i kiepski ogólnie. Nie mogę uwierzyć, że ma wyższą ocenę niż Life as we know it z katherine heigl oraz co ważniejsze taką samą jak np. Dziennik Bridget Jones(!) Szok!

użytkownik usunięty
gosza1

ten film dla G.Butlera, to chyba kara, albo jakaś pokuta...

użytkownik usunięty

Albo raczej urozmaicenie. Nie będzie w każdym filmie grał Leonidasa, bo gardło sobie zedrze. W końcu ile można wrzeszczeć " This is Sparta !!!" ? ;P
A z komedyjką ładnie sobie poradził - inteligentnie i dowcipnie. Stąd ocena ;)

Kara dla oglądających chyba. Nie wiem czemu wszędzie wpierniczają tego podtatusiałego dziada z obwisłymi polikami. Komedia romantyczna, to film głównie dla kobiet i powinni w nim obsadzać atrakcyjnych aktorów, a niestety rzadko się to zdarza. Prędzej przystojnego faceta można spotkać w filmie akcji. Chociaż Butler to ogólnie często gra w jakichś gniotach (Geostorm, Bogowie Egitu, Coś tam w ogniu - Londyn chyba?), chyba zacznę omijać z daleka filmy z jego udziałem, tak jak omijam filmy z Dolphem Lundgrenem - ten facet to już w ogóle gwarancja złego filmu ;) Fanką komedii romantycznych w sumie też nie jestem i bardzo rzadko je oglądam, ale zdarzyło mi się widzieć może ze 3 fajne i zabawne. Ta jest przeciętniakiem w tym gatunku, więc i tak dałam wyższą ocenę, bo wiem, że dla osoby lubiącej ten gatunek będzie spoko

ocenił(a) film na 8
gosza1

Jesli Blair Witch Project to jest twoj ulubiony film to moze po prostu nie lubisz kom rom. Wg mnie film jest super i fajnie sie go oglada, jest jedna z lepszych kom w swoim gatunku

jaheim

To chyba o mnie, aż musiałam spojrzeć, ile gwiazdek dałam "blair.." (9). A więc jaheim mylisz się, bo lubię komedie romantyczne, ale gdy są śmieszne i dobre. Ta się do takich nie zalicza. Z ostatnich "crazy, stupid love" wypadła świetnie!

ocenił(a) film na 8
gosza1

W Twoich zdaniach brakuje słów "moim zdaniem". Każdy ma inne poczucie humoru, jednym się podoba innym nie. To co jednych rozśmieszy do łez, innych może nawet nie ruszyć. Podaj mi proszę tytuły komedii romantycznych, które są nieprzewidywalne, w których główni bohaterowie na końcu nie są razem. Chętnie obejrzę.

wowka01

Czy każdy zaczyna dyskusję filmową na filmweb od "moim zdaniem..."? chyba nie. Wypowiadam się na temat filmu i to chyba oczywiste, że piszę o mojej, subiektywnej opinii, nie muszę dodawać, "moim zdaniem" ;) A nieprzewidywalność, to nie koniecznie fakt, że bohaterowie komedii romantycznej nie są na końcu razem. Chodzi mi o przewidywalność scenariusza, poszczególnych scen, dialogów. A jeżeli już pytasz o tytuły nieprzewidywalnych komedii romantycznych, to z pewnością "O Północy w Paryżu", "2 dni w Paryżu", i wspomniana już wcześniej "Bridget Jones". mimo, że w tym ostatnim bohaterowie są na końcu razem, wydarzenia w filmie są dość nieoczekiwane.

gosza1

Nie było tam niczego co by mnie zmroziło jak np w :''Zamianie Ciał'' ,ale film był strasznie nudny.Więcej niestety nie jestem w stanie powiedzieć ,bo tylko tyle z niego pamiętam.

ocenił(a) film na 5
gosza1

Też nie rozumiem tak wysokiej oceny dla tego filmu. Zabawne sceny i dialogi w tej komedii można policzyć na palcach jednej ręki. Nic wielkiego. Jednak to pokazuje jak myląca może być średnia ocena danego filmu zaproponowana przez społeczność FILMWEBu.

gosza1

Uwazam, ze Morning Glory jest lepsze. Ale tam gra Harrison Ford a tu... Catherine Heigl

ocenił(a) film na 3
gosza1

Przynajmniej po części się zgadzam. Dzieciak nawala przyciskami w pilocie a mamuśka przy stole w towarzystwie mega orgazmów dostaje od majtek na orgazm...

gosza1

Tez tak mysle ze film jest taki sobie , ladna sceneria , ladni ludzie ale fabula slaba miejscami , a w ostatecznosci Aby konczaca z prymitywem ktory sie odmienil ? Moze gdyby zagral inni aktor bo chyba Butler mnie nie pociaga hehe . Film moglby byc lepszy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones